GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 5031362
nr 503 1362
Figurin
Rosenthal, höjd: 26 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 14 januari 2008
kl 17:27:52
150 kr
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
600 kr